Jesień pora na kubek termiczny

Nastąpiła złota jesień, ludzie wyciągają z szaf ciepłą odzież: wełniane swetry, płaszcze, szaliki. Ubierają się w kilka warstw jak cebule. Spacerują w parku z żółtym liściem. Spotkania z przyjaciółmi przenoszą się do pomieszczeń z ciepłą przytulną atmosferą. Za oknami częściej pada deszcz, robi się pochmurnie i chłodniej, i wtedy nie wyobrażasz sobie dnia bez kubka herbaty lub kawy.

Im wieczory są dłuższe, a temperatura niższa, tym więcej herbat pijemy. Kubek ogrzeje twoje ręce przychodząc do domu lub do pracy wypełniając ciebie ciepłem i słodkim smakiem pachnącej herbaty, lub kawy. Jeśli rano nie zdążyłeś wypić kawę w domu, to bierzesz ją ze sobą, bo domowa kawa jest najlepsza, bo idealne jest dopasowana do twojego gustu.

Ale co zrobić jeśli nie masz kubka termicznego i jak go wybrać?

1. Kubek musi trzymać jak najdłużej ciepło. Kubek Ceramiczny Kyocera niezależnie od temperatury wlanego napoju potrafi utrzymać ją od 6 do nawet 12 godzin. Co może sprawdzić się jak po drodze do pracy, jak i na dłuższy wyjazd. Kubek składa się z ceramicznego wnętrza, zewnętrza obudowa ze stali nierdzewnej.

Ceramika charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz ona ma właściwości mrozoodporne

Oznacza to, że można wykorzystywać nie tylko jak dla gorących napojów jesienią, a i schłodzone napoje latem. Stal nierdzewna dodatkowo utrzymuję ciepło oraz ona wytrzymała i higieniczna, dzięki czemu artykuły z niej produkowane służą przez lata.

2. Wygoda! Kubek termiczny musi mieć nie tylko długo trwające utrzymania ciepła, a i wygodę korzystania oraz przechowywania, jak i w torbie tak i w plecaku lub w samochodzie. Kubek Kyocera ma wyjątkowo smukłą obudowę zewnętrzną, którą łatwo i wygodnie trzymać w rękach (nawet w rękawiczkach nie będzie wyślizgać z ręki). Zakręcana góra pokrywa i wyjmowany wkład ułatwia picie, sprawiając, że jeszcze łatwej zabrać ze sobą wszędzie swój ulubiony napój. Także pasuje do wszystkich standardowych uchwytów na kubki. Ma pojemność 350 ml oraz 500 ml. Cztery kolory do wyboru (czarny, biały, srebrny i różowy) sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

3. Bezpieczeństwo. Najczęściej sprzedawane kubki z plastikowym wnętrzem, co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia, dlatego że w efekcie działania wyższych temperatur. Plastik oznaczony kodem recyklingowym 3 lub 7 może wydzielić związek chemiczny nazywany Bisfenol A (BPA), a plastik wolny od związków BPA – Bisfenol S (BPS). Co oznacza połknięcie, chociażby znikomej ilości BPA i BPS może spowodować zmiany w funkcjonowaniu Twojego układu hormonalnego.

Dlatego są tak polecane kubki, jak Kyocera Twist, które mają ceramiczne wnętrze, a ceramika jak wiadomo, powstrzymuje wchłanianie szkodliwych substancji (np. środków chemicznych, takich jak płyn do mycia naczyń). Także nie utrzymuję zapachów.

Aby zmiana sezonu przechodziła lepiej, warto zainwestować w kubek termiczny.

Zawsze będzie pod ręką z gorącym napojem podnoszący nastrój w szare zimne dni. A głównie, aby ten kubek spełniał wszystkie, wymogi jak: bezpieczeństwo, wygoda i długi czas trzymania ciepła.

Sprawdź ofertę kubków termiczny i znajdź idealny model dla siebie!